Замовити наші прикраси просто! Оформіть замовлення онлайн на сайті;

зателефонуйте за номером

(063) 28 45 496;
або напишіть нам на e-mail: filigrand.com.ua@gmail.com

Корзина:
Нет товаров в корзине
А
·
Б
·
В
·
Г
·
Д
·
Е
·
Ж
·
З
·
И
·
Й
·
К
·
Л
·
М
·
Н
·
О
·
П
·
Р
·
С
·
Т
·
У
·
Ф
·
Х
·
Ц
·
Ч
·
Ш
·
Щ
·
Ы
·
Э
·
Ю
·
Я
·

Пирит

Своим светлым латунно-желтым цветом пирит (дисульфид железа, железный колчедан) немного напоминает золото. Не случайно в англоязычных странах пирит называют fool's gold - «золото дурака». Название минерала происходит от греческого слова pyros - «огонь», поскольку при ударе по нему стальным предметом высекаются искры. Пирит достаточно тверд, это единственный сульфид, способный царапать стекло. Пирит красив, без его крупных кубических кристаллов не обходится почти ни одна коллекция минералов. Тем не менее, в ювелирном деле использование пирита ограничено. Иногда из него делают подвески и кулоны. Месторождения пирита известны в Германии, Испании, Норвегии, США, Франции и Швеции. В России этот минерал добывают на Урале. Есть пирит на территории Азербайджана и Армении.

Акції та пропозиції.

Поделиться.

Про нас:

Ласкаво просимо до інтернет-майстерні Filigrand.com.ua.

Ми займаємося дизайном та виготовленням прикрас ручної роботи для створення вашого неповторного образу.

Всі наші прикраси виконані тільки з якісних матеріалів: кришталеві, Swarovski та lampwork намистини, підвіски Preciosa, венеціанське скло, натуральне каміння, металева фурнітура та благородні метали.

Тут можна замовити готові прикраси. Також у Вас є можливість змінити колір, форму, довжину, ширину, вагу виробу відповідно до ваших уподобань та побажань. В індивідуальному порядку можна обговорити виконання роботи за Вашим ескізом.

Детальну інформацію про кожне з каменів Ви можете знайти у розділі «Корисна інформація».

Терміни виконання замовлення індивідуальні та залежать від наявності всіх необхідних матеріалів.

Ми знаходимося у м. Чернігові та працюємо по всій Україні.

Яндекс.Метрика